NEKO PRODUCTIONS
OFICJALNA STRONA GIER STWORZONYCH PRZEZ NEKO NA PROGRAMIE RPG MAKER XP

Karcianka Septerra Core

Przedstawiam wszystkim wymyśloną przeze mnie karciankę Septerra Core stworzoną z kart losu. Od razu zaznaczam, że nie jest to gra komputerowa, tylko prawdziwa zabawa, jak karty do gry przy stole ze znajomymi. Poniżej znajdziecie przygotowane grafiki do wydruku + zasady gry. Wszystko spakowane w jednym miejscu. Oto link:
KARCIANKA
Karty można wydrukować samemu lub w dobrej drukarni. Niestety jest to trochę kosztowne. Jednak efekt będzie zadowalający.
Oto spis co trzeba posiadać, by stworzyć karty samemu:
- drukarka
- papier do zdjęć
- laminarka
- folia laminująca do wizytówek

1. Drukujemy najpierw na szorstkiej stronie papieru do zdjęć symbole kart (np. ogień, woda, ziemia itd.). Kiedy to jest gotowe, po drugiej, śliskiej stronie drukujemy obraz półboga (w przypadku powyższego przykładu jest to Gemma). Śliska strona będzie dawać lepszy efekt, dlatego warto na tej stronie wydrukować półbogów, gdyż są oni w lepszej jakości. Pamiętaj, by druga strona nie wyszła do góry nogami. Musisz odpowiednio ułożyć stronę w drukarce.
2. Kiedy wszystkie karty są gotowe (jest ich 21) wycinamy je równo, tak by po bokach nie zostały białe ślady.
3. Umieszczamy każdą kartę w folii laminującej do wizytówek i wkładamy do laminarki.
Gotowe!
Oto efekty pracy (zdjęcia nie są najlepszej jakości, jednak mają one za zadanie pokazać, że można samemu stworzyć karty Septerry):
Przód wszystkich kart:
Półbogowie na tyłach kart - pokazałem tylko po jednej karcie dla każdego, ponieważ tyły się powtarzają (Marduk 4 karty, Kyra 4 karty, Dogo 6 kart, Gemma 7 kart):
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych